Din sökning gav 20 träffar.

Henrik Lindqvist

Henrik Lindkvist

Objektsäljare Golv
Region Stockholm
Telefonnummer: 0709-852141
E-post: henrik.lindkvist@weber.se

Andreas Lindblad

Andreas Lindblad

Objektsäljare Golv
Region Stockholm
Telefon: 0729-974160
E-post: andreas.lindblad@weber.se

Patrik Tiderman Weber

Patrik Tiderman

Distriktsäljare
Region Väst
Telefon: 0708-555 165
E-post: patrik.tiderman@weber.se

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

Teknisk säljare Plattsättning & Tätskikt
Region Stockholm
Telefon: 0766-08 20 01
E-post: fredrik.karlsson@weber.se

Andreas Hjelte, Saint-Gobain Sweden Weber

Andreas Hjelte

Objektsäljare Golv
Region Väst
Telefon: 076-608 27 95
E-post: andreas.hjelte@weber.se

Peter Strandqvist

Peter Strandqvist

Regionchef
Region Syd
Telefon: 0703- 117 007
E-post: Peter.Strandqvist@saint-gobain.com

Jonathan Jonsson, Weber

Jonathan Jonsson

Regionsäljare
Region Norr
Telefon: 070-305 03 23
E-post: jonathan.jonsson@weber.se

Robert Jonsson, Weber Saint-Gobain Sweden AB

Robert Jonsson

Regionsäljare
Region Norr
Telefon: 0708-555 114
E-post: robert.jonsson@weber.se

Morgan Karlsson, Weber Saint-Gobain Sweden

Morgan Karlsson

Regionsäljare
Region Mitt
Telefonnummer: 0708-558 072
E-post: morgan.karlsson@weber.se

Michael Gutegård, Weber Saint-Gobain Sweden

Michael Gutegård

Regionchef
Region Mitt och Väst
Telefon: 0708-555 387
E-post: michael.gutegard@weber.se

Conny Sjöberg

Conny Sjöberg

Regionsäljare
Region Stockholm
Telefon: 0708-291 332
E-post: conny.sjoberg@weber.se

Marcus Södergran, Weber

Marcus Södergran

Regionsäljare
Region Stockholm
Telefon: 0708-555 312
E-post: marcus.sodergran@weber.se

Rikard Gustavsson

Rikard Gustavsson

Föreskrivande led, Betong
Region Norr, Mitt och Stockholm
Telefon: 0708-555 847
E-post: rikard.gustavsson@weber.se

Mats Jansson, Saint-Gobain Sweden Weber

Mats Jansson

Föreskrivande led, Fasad
Region Stockholm
Telefon: 0708-555 121
E-post: mats.jansson@weber.se

Simon Vallgren

Simon Vallgren

Objektsäljare Fasad ÅF
Region Väst
Telefon: 0733-29 05 63
E-post: simon.vallgren@weber.se

Tony Molander

Tony Molander

Objektsäljare, Golv
Region Mitt
Telefonnummer: 072-997 4174
E-post: tony.molander@weber.se

Mattias Jönsson Distriktssäljare

Mattias Jönsson

Objektsäljare Fasad
Region Syd
072-997 41 65
E-post: mattias.jonsson@weber.se

Andersson,Ronni

Ronni Andersson

Objektsäljare Fasad
Region Syd
Telefon: 0708-555 752
E-post: ronni.andersson@weber.se

Fredrik Hesselbom, Saint-Gobain Sweden Weber

Fredrik Hesselbom

Föreskrivande led, Fasad och Designgolv
Region Syd/Väst/Mitt
Telefon: 0708-555 206
E-post: fredrik.hesselbom@saint-gobain.com

Mats Tundal

Mats Tundal

Föreskrivande led, Fasad och Designgolv
Region Stockholm/Norr
Telefon: 0708-555 892
E-post: mats.tundal@saint-gobain.com

Nyheter och innehåll